Menu

sobota, 6 kwietnia 2013

Darmowa porada kosmetyczna oraz próbkiCzy wiesz jak ważny jest prawidłowy dobór kosmetyków? Aż 70% klientek drogerii wybiera produkt, który nie jest przeznaczony do ich rodzaju cery, wieku, potrzeb skóry. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ personel drogerii nie jest przeszkolony w tym kierunku.

"Z myślą o naszych klientkach oraz czytelniczkach, postanowiłyśmy jako jedyne udzielać porad on-line i dobierać w ten sam sposób próbki kosmetyków. Bez wychodzenia z domu, bez wydawania majątku na konsultacje, w dogodnej dla Ciebie chwili.

Jeżeli Ty również chcesz otrzymać darmową poradę kosmetyczną, wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo.

W treści maila podaj wiek, rodzaj cery. Koniecznie wyślij nam swoje zdjęcie. Na tej podstawie zaproponujemy pasujący do Ciebie makijaż, dobierzemy kremy a nawet zapachy.

Oferujemy również coś naprawdę rewelacyjnego - zestaw próbek kosmetyków, spełniający Twoje oczekiwania, dostosowany do Twojego typu cery, wieku, potrzeb skóry.

W tym celu, w treści maila podaj numer telefonu oraz adres na jaki mamy wysłać zamówione próbki. W przeciągu 24h otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz instrukcje, w jaki sposób uiścić należność.

Koszt zestawu próbek to jedynie 5 zł! (+ koszt wysyłki)!

Wszystkie porady oraz dobór oferujemy całkowicie za darmo!"


E-mail: praca@kobietaidealna.com.pl

Więcej szczegółów.

Wejdź w hiperłącze i kliknij na przycisk na górze po prawej stronie, aby zamówić próbkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz