Menu

czwartek, 11 kwietnia 2013

Darmowa wysyłka w Bon PrixTrwa wyprzedaż w internetowym sklepie Bon Prix, dzięki którym, wybrane ubrania i bieliznę kupisz nawet 50% taniej, a do tego otrzymasz przesyłkę gratis!

Dzięki wyprzedaży "Sale" nawet z 50% obniżką kupisz ubrania i sukienki na karnawał! Dzięki wyprzedaży kupisz sukienki, spodnie, szorty, tuniki, bluzki i topy, bieliznę oraz również bluzy i sweterki do 50% taniej! Na wyprzedaży kupisz nawet połowę taniej odzież damską, bieliznę, modę męską, dziecięcą oraz artykuły dla domu w sklepie Bon Prix. Wyprzedaż dotyczy różnego asortymentu i trwa do wyczerpania zapasów.

Skorzystanie z promocji cenowych, nie wymaga posiadania kuponów rabatowych. Cena podana pod produktem zawiera już obniżkę. Informację o obniżce znajdziesz na zdjęciu w górnej jego części w formie czerwonego pola ze znakiem "%" oraz przy cenie w formie informacji o wielkości obniżki.

W tym tygodniu również w ramach super promocji, otrzymasz wysyłkę zamówionego towaru gratis, kiedy Twoje zamówienie przekroczy kwotę 100 złotych i wpiszesz kod kuponu rabatowego "MZ66". Kod kuponu ważny jest do 14 kwietnia 2013.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz