Menu

sobota, 27 kwietnia 2013

Nawigacja Orange za darmoTrwa kolejny weekend z Orange, dzięki czemu możesz otrzymać za darmo nawigację Orange na 30 dni, czyli również możesz mieć darmową nawigację na długi weekend majowy!

Dzięki najnowszej promocji weekendów z Orange, masz możliwość otrzymania za darmo nawigacji Orange na telefon! Od dnia 26 kwietnia od godz. 12:00 do niedzieli 28 kwietnia 2013 roku do godz. 23:59, możesz pobrać na swój telefon darmową wersję Nawigacji Orange, z której będziesz mógł korzystać bezpłatnie przez 30 dni od momentu aktywacji, co oznacza, że możesz korzystać z nawigacji również w długi weekend majowy! Z promocji na nawigację za darmo mogą skorzystać wszyscy klienci wybranych ofert na abonament, Mix oraz na kartę mobilnej sieci Orange posiadający odpowiedni telefon komórkowy.

Aby otrzymać nawigację za darmo, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści "W" pod numer 80200. W odpowiedzi otrzymasz sms z linkiem do pobrania Nawigacji Orange, za pomocą którego zainstalujesz aplikację w swoim telefonie komórkowym. Po włączeniu promocji, otrzymasz na 3 dni oraz 1 dzień przed zakończeniem okresu bezpłatnego SMS-a z informacją o zbliżającym się końcu promocji. Po zakończeniu okresu bezpłatnego, usługa przechodzi w opłatę abonamentową 25,19 zł z VAT miesięcznie.

W każdej chwili możesz wyłączyć usługę darmowej nawigacji:
- abonenci ofert na kartę - wysłanie SMS –a o treści "STOP PAKT NF" pod numer 6284 (koszt zwykłego sms-a)
- abonenci ofert na abonament oraz Mix - logując się na stronie www.orange.pl/online

Przejdź na stronę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz