Menu

wtorek, 2 kwietnia 2013

Nowy kupon RTV EURO AGDPojawiły się nowe kody rabatowe (kupony promocyjne) w promocji "Na wiosnę cenka pęka" RTV Euro AGD, dzięki którym wybrany sprzęt elektroniczny RTV, telefony i AGD kupisz nawet 500 złotych taniej a przesyłkę otrzymasz gratis!

Dzięki najnowszej, marcowej promocji "Na wiosnę cenka pęka", korzystając z darmowego kuponu rabatowego (zniżkowego) wybrany sprzęt RTV i AGD kupisz nawet 500 złotych taniej! Aby skorzystać z promocji i kupić wybrany nowy sprzęt RTV lub AGD z rabatem do 500 złotych taniej, wpisz w koszyku specjalny - darmowy kupon rabatowy "RAB0402INT". Po wpisaniu treści kuponu, otrzymasz rabat na nowy telewizor, sprzęt rtv lub agd, dzięki czemu kupisz go najtaniej w internecie! Informację jakie produkty są w tym tygodniu na promocji oraz jaką zniżkę możesz otrzymać z kuponem, znajdziesz na specjalnej stronie promocyjnej, na której przy produkcie znajdziesz cenę bez zniżki jak i po rabacie. W promocji "Na wiosne cenka pęka" kupisz najnowsze produkty z kategorii takich jak: Telewizory, Audio-Wideo, Komputery, Gry i konsole, AGD, AGD do zabudowy, AGD małe, Foto i kamery, Telefony i GPS po obniżonych cenach!

Dodatkowo, tylko do piątku nie zapłacisz również nic za przesyłkę zamówionego towaru, jeżeli dokonasz zamówienia na duże RTV i/lub AGD! Promocja, w której możesz wykorzystać powyższy darmowy kupon zniżkowy trwa tylko do 5 kwietnia 2013 r do godz 23:59!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz