Menu

środa, 24 kwietnia 2013

Rabat 30% i gratis 3SuissesTrwa promocja w butiku 3 SUISSES, dzięki której z kuponem rabatowym otrzymasz 25% rabatu na zakupy, sukienkę gratis lub kostium kąpielowy i pareo za darmo!

Dzięki najnowszej promocji kuponów rabatowych, Twoje zakupy w internetowym butiku 3 SUISSES mogą być 25% tańsze! Aby otrzymać rabat, wybierz swój ulubiony produkt z kolekcji butów lub kurtek, a następnie wpisz kod kuponu "40013". Zniżka 25% zostanie naliczona po wpisaniu kodu, kiedy Twoje zamówienie przekroczy kwotę 300 złotych.

Dodatkowo również w 3 SUISSES, możesz otrzymać za darmo jedną z dwóch czarnych sukienek! Do wyboru jest gładka, czarna sukienka lub czarna sukienka w kwiaty! Aby otrzymać sukienkę za darmo, wpisz w koszyku podczas zakupów za kwotę min. 200 złotych kod kuponu "GRATIS". Po akceptacji kuponu, do Twojego zamówienia zostanie dodana gratisowa sukienka! Oferta gratisowej sukienki trwa do wyczerpania darmowych sukienek, nie łączy się z innymi promocjami oraz nie dotyczy asortymentu przecenionego.

Jeżeli chciałabyś natomiast otrzymać za darmo kostium kąpielowy i pareo gratis, w momencie składania zamówienia wpisz kod kuponu "KOSTIUM". Prezent zostanie dodany do Twojego zamówienia za darmo, kiedy Twoje zamówienie przekroczy 200 złotych. Promocje nie łączą się.


Przejdź do sklepu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz