Menu

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Czy warto, czyli Shiny Box i Glossy BoxPudełka Shiny Box oraz Glossy Box cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ zawierają oprócz próbek, także pełnowartościowe produkty renomowanych firm.

Wszystkie produkty mają długi termin przydatności, a estetyczne pudełko, w które są zapakowanie kosmetyki można wykorzystać do przechowywania ulubionych drobiazgów.

Na stronie istnieje możliwość zamówienia archiwalnych pudełek. Jest to świetna alternatywa dla osób, które obawiają się kupowania przysłowiowego kota w worku.


Pudełko kosztuje 49 złotych (za wysyłkę nic nie płacisz), ale uwaga! Jeśli dodamy ceny tylko dwóch pełnowartościowych produktów firmy Dermedic (przykład z pudełka z lutego) wychodzi nam 57 złotych. Taka kwota, i to nie licząc jeszcze innych produktów. Jakkolwiek nie liczyć, rachunek jest prosty. Za pudełko zapłacimy mniej niż gdybyśmy mieli te same kosmetyki kupić osobno. Opłaca się.

Wykupując abonament cena jest jeszcze niższa, oraz dodatkowo możemy zbierać później punkty i dzięki nim otrzymywać darmowe pudełka.

Zamów pudełko Shiny Box.

Inną alternatywą jest Glossy Box, działa to w ten sam sposób co powyżej opisany.

Zamów pudełko Glossy Box.

Zapisując się z powyższego linku otrzymasz 200 punktów, które zbliżają Cię do darmowego pudełka :).

2 komentarze:

  1. To jest przykład recenzji, która nic nie recenzuje. Słabo, nie dowiedziałam się niczego.

    OdpowiedzUsuń
  2. dokladnie tak.... napisala tylko linki dzieki ktorym ona zbiera punkty

    OdpowiedzUsuń