Menu

sobota, 6 kwietnia 2013

Wyprzedaż wiosenna 2013Trwa wyprzedaż wiosenna 2013 w ekskluzywnym butiku online Limango, dzięki której wybrane ubrania, torebki, buty, akcesoria i dodatki kupisz nawet 80% taniej!

Dzięki wiosennej wyprzedaży w Limago, wybrany asortyment kupisz nawet 80% taniej! Wyprzedaż obejmuje wybrany asortyment mody letniej dla kobiet, jak np. sukienki, jeansy, dodatki buty i akcesoria!
Jak działa limango? Limango jest inne: każdego dnia nowa kampania sprzedażowa! Limango jest inne niż tradycyjne sklepy internetowe. Zamiast stałego asortymentu, limango codziennie proponuje nowe kampanie sprzedażowe wybranych marek. Nie opłaca się zwlekać – wszystkie kampanie są dostępne tylko przez 2-4 dni, a ilość produktów jest ograniczona. Wszystko dla Pań i młodych rodzin. Oferta limango obejmuje: odzież, akcesoria, buty, zabawki, ubranka dziecięce, obuwie dziecięce i akcesoria niemowlęce z nadprodukcji i kolekcji, które właśnie zeszły z półek sklepowych.


Sedno sprawy – oszczędzanie do 80%. W limango cały asortyment ma zawsze mocno obniżoną cenę - z reguły 30% do 70% proponowanej ceny producenta. W ten sposób mogą Państwo kupować okazyjnie dla siebie i rodziny towary markowej jakości w korzystnych cenach. Tak to działa – bezpłatne członkostwo. Produkty z kampanii sprzedażowych limango mogą nabywać jedynie członkowie. Aby móc robić zakupy w limango, musisz najpierw bezpłatnie się zarejestrować. To jeszcze do niczego nie zobowiązuje. Regularnie informujemy Cię o nadchodzących kampaniach. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z członkostwa w limango.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz