Menu

sobota, 11 maja 2013

Kosmetyki na Dzień MatkiTrwa promocja specjalnego zestawu kosmetyków GlossyBox, dzięki której możesz sprezentować idealny prezent na Dzień Matki!

Dzięki promocji GlossyBox, możesz sprezentować ukochanej Mamie idealny prezent - limitowany zestaw kosmetyków!

GLOSSYBOX: "Międzynarodowy poradnik prezentowy GLOSSYBOX na Dzień Matki. Dziękuję Ci mamo! W Dniu Matki każda z nich powinna usłyszeć te słowa. Robiła najlepsze drugie śniadania do szkoły, zaplatała włosy w warkocz, pomagała w lekcjach, pocieszała po zawodach miłosnych i uczyła jak nakładać szminkę na usta. To naturalne, że codziennie jesteś wdzięczna za wszystko co zrobiła dla Ciebie twoja mama, ale raz w roku obchodzimy dzień poświęcony w całości dla niej. Co roku, przed Dniem Matki, zadajemy sobie to samo pytanie: Co będzie najlepszym prezentem? Nie ma wątpliwości, że musi to być coś specjalnego, jedynego w swoim rodzaju i niepowtarzalnego, a, co najważniejsze, prosto z serca.
Idealnym pomysłem na prezent jest specjalna edycja GLOSSYBOX na Dzień Matki. Urodowi eksperci zebrali najlepsze produkty kosmetyczne w jedno pięknie pudełko, zaprojektowane specjalnie na Dzień Matki. To właściwie jedyny sposób, aby zrekompensować mamie wykradany w tajemnicy balsam do ciała, lakier do paznokci, czy ulubioną pomadkę".

Przejdź do strony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz