Menu

czwartek, 9 maja 2013

Z kuponem kurs 49 zł w ESKKTrwa promocja w internetowej szkole ESKK, dzięki której z kuponem rabatowym każdy kurs kupisz w cenie 49 zł, a do tego możesz spróbować nauki online (np. angielski, niemiecki, francuski) i kursów doszkalających również za darmo!

Dzięki promocji, możesz zyskać na kursie nawet 1000 złotych za darmo! Aby otrzymać zniżkę i kupić kurs dużo taniej, już za 49,90 zł, wpisz specjalny kod promocji "6957"!

W ESKK trwa również cykliczna promocja, dzięki której możesz przetestować za darmo kurs online, pobierając bezpłatne materiały demonstracyjne. Wypełnij formularz i odbierz e-mail z próbkami lekcji. Wszystkie materiały dostępne są zupełnie za darmo!

ESKK: ESCC (ESKK) jest największą instytucją edukacyjną w Europie zajmującą się kształceniem na odległość. Pierwszą placówką stworzoną w ramach organizacji (1991 rok) była Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego z siedzibą w Poznaniu. ESCC gwarantuje wysoki poziom merytoryczny kursów; są one opracowywane przez kadrę fachowców w danych dziedzinach, w oparciu o nowatorskie programy nauczania dostosowane do potrzeb rynku. Metoda dydaktyczna stosowana w kursach wywodzi się z bogatego doświadczenia edukacji korespondencyjnej w USA i krajach Europy Zachodniej. Każdy student jest „jedyny w klasie" – sam wybiera tempo, w jakim będzie się uczył, i ma zapewnioną opiekę osobistego nauczyciela.

Szkoła ESKK to nie tylko kursy językowe, ale również:

* komputerowe
* księgowe
* zawodowe
* psychologiczne
* parapsychologiczne
* sztuka i talent
* dom i ogród
* moda i uroda
* relaks i rekreacja
* średnie wykształcenie

Oferta ESKK to:
* aż 85 tytułów do wyboru: kursy językowe, zawodowe, hobbystyczne, komputerowe i psychologiczne
* nauka w komfortowych warunkach, gdzie chcesz i kiedy chcesz
* opieka osobistego nauczyciela ZA DARMO.

Przejdź do strony z ofertą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz