Menu

czwartek, 27 czerwca 2013

Kosmetyki taniej GlossyBoxTrwa promocja serwisu dla testerek kosmetyków GlossyBox, dzięki której możesz zostać testerką kosmetyków i testować kosmetyki taniej w zestawie ekskluzywnych kosmetyków!

Dzięki promocji GlossyBox możesz zostać testerką kosmetyków i perfum i testować na sobie najnowsze i najlepsze kosmetyki oraz zapachy! Aby zostać testerką lub testerem zarejestruj się w serwisie i zamów pierwszy zestaw kosmetyków, w super cenie 49 złotych za zestaw kosmetyków warty ok. 120 złotych!

Aktualny zestaw GlossyBox: 3...2...1... Lato czeka tuż za rogiem! Oczekiwanie na najcieplejszą porę roku umili Ci czerwcowy GLOSSYBOX. Mamy nadzieję, że produkty, które znajdziesz w tym pudełku okażą się przebojami Twojej letniej kosmetyczki.

GLOSSYBOX: Dołącz do tysięcy kobiet, które co miesiąc otrzymują zestaw 5 markowych mini kosmetyków do makijażu, pielęgnacji ciała i włosów, a także perfumy, balsamy i inne ciekawe produkty kosmetyczne w eleganckim różowym pudełku GLOSSYBOX!

Masz okazję w komfortowych domowych warunkach testować kosmetyki najlepszych marek i przekonać się, które odpowiadają Twoim potrzebom i upodobaniom. W każdym miesiącu otrzymasz inny zestaw produktów związanych z aktualną edycją GLOSSYBOX. W kwietniu są to kosmetyki, które zapewnią Ci kompleksową pielęgnację na wiosnę! Przygotowane są w wygodnych mini wersjach, idealnych do zabrania w podróż lub stosowania po zajęciach fitness. Aby zamówić GLOSSYBOX w najnowszej kwietniowej edycji, wejdź na stronę i wybierz interesującą Cię ofertę. Płacąc tylko 49zł, otrzymasz zestaw produktów wart ponad 100zł! Dodatkowo w pudełku znajdziesz zniżki na kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne oraz zyskasz szansę na wygranie bonu na zakup butów!

Przejdź do strony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz