Menu

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Obniżka w RTV EURO AGDPojawił się nowy kod rabatowy (kupon promocyjny) w promocji "Oferta specjalna" RTV Euro AGD, dzięki którym ponad 700 produktów kupisz taniej, a przesyłkę otrzymasz gratis!

Dzięki najnowszej, kwietniowej promocji "Oferta specjalna", korzystając z darmowego kuponu rabatowego (zniżkowego) wybrany sprzęt RTV i AGD kupisz nawet 400 złotych taniej! Aby skorzystać z promocji i kupić wybrany nowy sprzęt RTV lub AGD z rabatem do 40% taniej, wpisz w koszyku specjalny - darmowy kupon rabatowy "RAB0429INT". Po wpisaniu treści kuponu, otrzymasz rabat na nowy telewizor, sprzęt rtv lub agd, dzięki czemu kupisz go najtaniej w internecie! Informację jakie produkty są w tym tygodniu na promocji oraz jaką zniżkę możesz otrzymać z kuponem, znajdziesz na specjalnej stronie promocyjnej, na której przy produkcie znajdziesz cenę bez zniżki jak i po rabacie. W promocji "Solidna obniżka" kupisz najnowsze produkty z kategorii takich jak: Telewizory, Audio-Wideo, Komputery, Gry i konsole, AGD, AGD do zabudowy, AGD małe, Foto i kamery, Telefony i GPS po obniżonych cenach!

Dodatkowo, tylko do piątku nie zapłacisz również nic za przesyłkę zamówionego towaru, jeżeli dokonasz zamówienia na kwotę min. 200 złotych! Promocja, w której możesz wykorzystać powyższy darmowy kupon zniżkowy trwa tylko do 3 maja 2013 r do godz 23:59!

Przejdź do sklepu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz