Menu

piątek, 5 kwietnia 2013

Promocje i zniżki na południu

Trwa promocja karty zniżkowej "Karta na Plus", dzięki której za kartę na 200 zniżek do restauracji, SPA, klubów, hoteli i ośrodków sportowych w Krakowie i Małopolsce kupisz za 29 zł!


Karta Na Plus to znaczniej więcej niż zniżki. To Twój nowy sposób na aktywne spędzanie czasu! Karta Na Plus jest kartą rabatową uprawniającą do zniżek i promocji w ponad 200 Punktach Partnerskich na terenie Krakowa i Małopolski.

Promocja 2-za-1 to już nasza tradycja. Sprawdź je wszystkie, masz na to czas. Restauracje w różnych częściach Krakowa i nie tylko.Poznaj smaki świata, jakie oferują restauracje! Od Sushi Maki, przez Pasta Alfredo i Ravioli con Spinaci po Płatki Łososia marynowane w limonce czy Kurczaka „Cap Corse". Odkryjesz nowe kulinarne horyzonty.

Koncerty w Filharmonii Krakowskiej, spektakle w Teatrze Ludowym, Teatrze KTO czy w Łaźni Nowej, Kino offowe w Mikro, szalone noce w Baccarat Music Club, Rdzy czy w Cieniu, tureckie Klimaty w Shisha Club, aromatyczna kawa w Kawiarni Amadeus, koktajle w Loży lub Baroque, doskonałe muffiny w Cupcake Corner.

Szkoły tańca, które porwą Cię do tanga, w klubach fitness i squash zadbasz o swoją kondycję, podczas rejsu po Wiśle spojrzysz na Kraków z zupełnie nowej perspektywy, wyciągi narciarskie na ratrakowanych stokach przyciągną Cię w nawet największy mróz, ponadto baseny termalne, lot balonem i ścianka wspinaczkowa.

Kartę miej zawsze przy sobie i używaj jej kiedy zechcesz. Okaż ją przed dokonaniem zamówienia lub zakupu, a otrzymasz należną Ci zniżkę. Wykorzystanie oferty obsługa zaznaczy na Twojej karcie wykreślając odpowiedni numer na jej rewersie.

Karta na Plus to zniżki i gratisy już od czterech lat w miastach takich jak: KRAKÓW, DOBCZYCE, MYŚLENICE, ZAKOPANE, BUKOWINA TATRZAŃSKA, RYTRO, MUSZYNA, KRYNICA i wiele innych! Wybierasz się na wakacje w góry? Musisz mieć "Kartę na Plus"!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz