Menu

poniedziałek, 24 czerwca 2013

Darmowe próbki perfum i zapachówTrwa promocja internetowej perfumerii, dzięki której otrzymasz za darmo i bez zobowiązań pakiet 7 próbek perfum za darmo - 5 damskich zapachów do testów i 2 męskie!

Zamawiając darmowy zestaw promocyjny zyskujesz ponad 20 PLN! Pakiet promocyjny zapachów do testowania składa się z:

1. Zestaw darmowych testerów o pojemności 1ml tzw "szpilek" perfum - 5 zapachów damskich i 2 męskie (Ines, Mia, Amelia, Luna, Leila, Noah i Noah Sport).
2. Tester 1.5ml z kolekcji Cztery Żywioły z aktualnie promowanej kategorii
3. Kupon rabatowy upoważniający do darmowej wysyłki - ważny przez 7 dni od daty otrzymania zestawu. Dodatkowo masz możliwość (jeśli zechcesz) powiększenia swojego zestawu promocyjnego o praktyczną perfumetkę o zapachu, który sama wybierzesz - poręczna perfumetka idealnie zmieści się w każdej damskiej torebce.


Opcja powiększenia zestawu o perfumetkę jest całkowicie dobrowolna

Ile kosztuje pakiet promocyjny z testerami:

1. Pakiet bez dodatkowych perfumetek jest darmowy w przypadku dołączenia go do składanego zamówienia w sklepie (możesz skorzystać z miniprzesyłki).
2. W przypadku zamówienia pakietu bez zrobienia zakupów w sklepie - ponosisz jedynie koszty wysyłki listu poleconego priorytetowego (wg cennika Poczty Polskiej - 8 zł lub 12,90 zł).
3. Opcja dokupienia perfumetek jest dobrowolna i wynosi 5 PLN.

Uwaga - darmowy pakiet promocyjny przeznaczony jest tylko dla nowych klientów, możesz zamówić go tylko 1 raz!

Przy przesyłce pocztowej pakiet promocyjny wysyłamy listem priorytetowym, który gwarantuje szybką dostawę i zapewnia 100% dotarcie do adresata w stanie nieuszkodzonym (przesyłki wysyłamy za potwierdzeniem nadania, dobrze zabezpieczone w kopercie bąbelkowej).

Zamów próbkę.

Wejdź w hiperłącze, odczekaj 5 sekund i kliknij na przycisk "Skip Ad" na górze po prawej stronie, aby przejść do strony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz