Menu

czwartek, 23 maja 2013

Pierwsze odczucia: Arganowy eliksir do ciałaOpis producenta: Przygotowany na bazie masła Shea i unikalnej kompozycji naturalnych olejów roślinnych: certyfikowanego oleju arganowego i avocado. Intensywnie, trwale nawilża i odżywia głębokie warstwy skóry; likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia, łagodzi podrażnienia, wzmacnia ją, przywracając jej jędrność i elastyczność; nadaje skórze aksamitną miękkość pozostawiając delikatny film; opóźnia procesy starzenia.

Cena: około 60 zł / 250 ml

Skład kosmetyku

Sposób użycia: Nanieść na dłoń delikatnie rozprowadzić na całej powierzchni ciała delikatnymi kolistymi ruchami. Stosować 2 - 3 razy w tygodniu.


Moja opinia: Eliksir ma dosyć rzadką konsystencję i łatwo się rozprowadza. Wchłania się bardzo szybko, lecz żeby całkowicie nie odczuwać delikatnej lepkości trzeba poczekać około 30 minut. Kosmetyk ma przyjemny i ładny zapach jednak nie utrzymuje się on długo na skórze i przestaje być wyczuwalny. Po pierwszym użyciu zauważalne jest nawilżenie skóry, które utrzymuje się cały dzień oraz pojawia się ładny blask skóry.

Tak wygląda pełnowymiarowy produkt

Jeśli zainteresował powyżej opisany kosmetyk, to zapraszam do zapoznania się szeroką ofertą naturalnych kosmetyków w sklepie internetowymSPA kosmetyki. Zapraszam również do odwiedzenia profilu marki The Secret Soap Store na Facebooku. Warto śledzić ich profil, ponieważ organizują często różne promocje oraz konkursy.

_______________________________________________________________________

Kosmetyk zapowiada się dobrze, jednak jego cena jest dosyć wysoka. Może w przyszłości się na niego skuszę. MOŻE, ponieważ są inne kosmetyki o podobnym działaniu, ale w niższej cenie. A Wy miałyście może z nim do czynienia? Jesteście z niego zadowolone?

2 komentarze: